Close

Wdrażanie oprogramowania

deployment

 

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami systemów IT, oferujemy dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania, usług i systemów informatycznych dostępnych na rynku!

 

Wybór właściwego oprogramowania dla firmy to połowa sukcesu, drugą połowę stanowi właściwie wdrożenie. Wspólnie z naszymi partnerami pomagamy firmom osiągnąć sukces i w jednym, i w drugim. Dostosowujemy i personalizujemy programy pod kątem konkretnych potrzeb firmy, migrujemy dane, wykonujemy integracje z innymi systemami IT, szkolimy użytkowników, wspieramy pracowników podczas codziennej pracy.

Microsoft 365

Uzyskaj dostęp do zintegrowanego środowiska usług Microsoft 365,  zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci w realizowaniu swoich pasji i rozwijaniu firmy z dowolnego miejsca. Korzystaj z aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Teams, OneDrive oraz wielu innych co miesiąc aktualizowanych o najnowsze zabezpieczenia i funkcjonalności.
microsoft
Azure

Azure

Microsoft Azure to platforma usług i rozwiązań informatycznych działających w chmurze. Zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa, nieograniczone możliwości skalowania swojej działalności, gigantyczną wydajność i ogromny magazyn przechowywania danych.

Power BI

Usługa Power BI to potężne i profesjonalne rozwiązanie do analizy danych. Umożliwia przeprowadzanie wizualizacji danych za pomocą raportów, pozwalających na łatwiejsze podejmowanie decyzji w Twoim przedsiębiorstwie. Dostępne z poziomu aplikacji mobilnej oraz witryny internetowej.

Power BI
comarch

Comarch Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejsze rozwiązanie dla małych i średnich firm w każdej branży w Polsce. Dedykowane moduły dla poszczególnych obszarów w firmie, zapewnią optymalny system ERP do zarządzania przedsiębiorstwem. 

Produkty Comarch dzięki swojej niezawodności i dedykowanym rozwiązaniom są także najczęściej wybieranymi oprogramowaniami księgowymi dla biur rachunkowych.

System bezpieczeństwa

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, nieautoryzowany dostęp do komputera, bezpieczeństwo danych oraz sieci internetowej ale także ochrona stacji roboczych, szyfrowanie i threat intelligence. Te wszystkie rozwiązania zapewniające nam bezpieczeństwo niezależnie od wielkości firmy dostarcza ESET.

eset
StorageCraft

Systemy kopii zapasowych

Kompleksowa usługa tworzenia backupów i odzyskiwania danych dla serwerów w technologii StorageCraft. Technologia pozwala na backup serwerów fizycznych i wirtualnych działających w środowiskach Windows oraz Linux. Automatyzacja w wykonywaniu backupów i działanie zgodne z harmonogramem, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa danych.

Systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy

Roger to producent systemów odznaczających się jakością oraz efektywnością działania. Oferuje nieustannie rozwijające się usługi kontroli dostępu o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. Systemy rejestracji czasu pracy przede wszystkim wspierają zarządzanie i efektywność przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie producenta gwarantuje niezawodność usług.
Roger

Proces wdrażania

steps

Analiza potrzeb firmy

Pierwszym etapem w procesie wdrożeniowym jest analiza potrzeb danej firmy lub przedsiębiorstwa.

Dobór rozwiązania

Następnie zespół specjalistów dopasowuje najlepsze rozwiązanie, spełniające potrzeby klienta.

Dostosowanie do firmy

Dopasowanie i dostosowanie oprogramowania do specyfikacji firmy i poszczególnych jej elementów.

Szkolenie pracowników

Nasza kadra przeprowadza szkolenie wszystkich pracowników, którzy mają styczność
z oprogramowaniem.

Opieka powdrożeniowa

Ostatnim etapem jest opieka nad naszym klientem oraz pomoc w przypadku wszelkich pytań i służenie wiedzą.

Czegoś brakuje?

Nie masz pewności czy oprogramowanie potrzebne do realizacji celów Twojej firmy leży w zakresie naszych usług? Nic prostszego! Napisz email lub zadzwoń i skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie i pomożemy w rozwiązaniu problemów.

something is missing