O nas

page2_pic1

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Współpracujemy z firmami działającymi lokalnie, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego.

Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych pojawiających się podczas codziennej pracy z komputerami. Służymy doradztwem przy wyborze efektywnych rozwiązań IT. Opracowujemy wytyczne dotyczące budowy, modernizacji i rozwoju infrastruktury IT, a zaakceptowany projekt realizujemy od podstaw. Projektujemy, instalujemy, i serwisujemy monitoringi IP oraz doradzamy przy wyborze urządzeń.Tworzymy oprogramowanie dedykowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne, prowadzimy szkolenia pracowników.

Naszym atutem jest wiedza zdobyta podczas wieloletniej pracy w różnych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem.

Cele firmy

Stosujemy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania nie ustając w poszukiwaniu lepszych

Jasne reguły współpracy, terminowość, lojalność i rzetelność

Pewne wsparcie informatyczne w każdej sytuacji

Utrzymujemy dobre kontakty z pracownikami obsługiwanych firm

Promujemy młode talenty

Część kadry T2T System stanowią nauczyciele przedmiotów informatycznych Technikum Mechanicznego w Raciborzu. Od czasu do czasu wśród uczniów zdarzają się nieoszlifowane diamenty, ludzie, którzy lubią się angażować, są pracowici, ambitni i mają smykałkę do Informatyki. Jako nauczyciele otaczamy takich uczniów specjalną kuratelą a po skończeniu szkoły średniej proponujemy pracę w T2T.

Podstawowym warunkiem zatrudnienia w naszej firmie jest podjęcie studiów technicznych i utrzymanie się na nich. Dajemy naszym młodym współpracownikom możliwość studiowania i równoczesnego zdobywania doświadczenia zawodowego na najwyższym poziomie. Chcemy, by ci zdolni młodzi ludzie stali się nie tylko dobrymi fachowcami, ale także potrafili pracować kreatywnie i innowacyjnie w zakresie technologii informacyjnych.

Nasz Zespół

Tomasz Urban
dyrektor zarządzający
Tomasz Piecha
dyrektor techniczny
Tomasz Cwik
specjalista ds. sieci komputerowych
Damian Herzog
programista .NET
Kamil Sokołowski
programista .NET
Wojciech Wójcik
administrator sieci komputerowych
Kacper Sobek
młodszy programista