Close

Profesjonalne podejście do branży IT​

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, która pozwala obiektywnie ocenić potrzeby i przydatność konkretnych narzędzi IT. Znamy dobre i złe strony poszczególnych rozwiązań informatycznych, wiemy, które z nich sprawdzą się w konkretnej sytuacji, a które mogą być tylko źle wydanymi pieniędzmi.

Dowiedz się więcej
o naszej firmie

Firma T2T System została założona 9 lat temu, powstając z pasji do informatyki, rozwoju oraz niesienia wsparcia firmom i instytucjom, potrzebującym obsługi informatycznej. Z czasem zespół rozrastał się i zyskiwał nowych specjalistów z dziedzin programowania oraz administracji.

Przechodząc przez różne etapy rozwoju, aktualnie firma wspiera firmy oraz instytucje państwowe w obsłudze informatycznej. Wdraża i tworzy oprogramowanie według potrzeb klientów, administruje sieciami, serwerami oraz systemami.

Zaufali nam

Nasz zespół

Jesteśmy grupą miłych ludzi, którzy cenią sobie dobrą pracę. T2T System to nasze wspólne dzieło, miejsce pracy, gdzie możemy realizować pasje i sprawdzać możliwości, podejmować wyzwania, cieszyć się z powodzeń i uczyć na błędach. Stworzyliśmy firmę, która działa zgodnie z naszymi przekonaniami. Klienci cenią nas za zaangażowanie, dostępność, za to, że zawsze mogą na nas liczyć, w każdej sytuacji.

Administratorzy

Tomasz Urban

Chief Executive Officer / Implementation Specialist

Tomasz Piecha

Chief Technical Officer / Implementation Specialist

Tomasz Cwik

IT Systems Administrator

Wojciech Wójcik

Network Administrator

Jakub Danowski

Network Administrator

Programiści

Damian Herzog

Project Manager /.Net Developer

Kamil Sokołowski

Database Specialist / .Net Developer

Kacper Sobek

Mobile Application Developer

Rafał Miczek

Quality Assurance / .Net Developer