Close

Warto wiedzieć

Poniżej znajdują się odpowiedzi na pytania, które najczęściej otrzymujemy od naszych klientów. Jeśli odpowiedź na Twoje pytanie jest niesatysfakcjonująca lub nie znalazłeś  konkretnego pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi!
FAQ

Tworzenie Oprogramowania

W ramach realizacji każdego projektu oferujemy naszym klientom kilka modeli płatności.

 

Model Fixed Price, jest to stała kwota jaką wspólnie z klientem ustalamy w ramach konsultacji na początku projektu. 

Innym sposobem rozliczania jest model Time&Material. Koszt projektu opiera się na wykorzystanych godzinach pracy programistów, poświęconych danemu projektowi.

 

Jesteśmy także otwarci na inne modele płatności zaproponowane przez klienta. Cena każdego projektu jest indywidualna i zależna od wielu czynników m.in. platform, na których ma powstać aplikacja, funkcjonalności. 

Płatność za projekt jest dzielona na etapy gdzie, z każdym zakończonym etapem przedstawiane są dotychczasowe efekty pracy klientowi.

Każdy projekt oprogramowania zostaje podzielony na etapy, wg, których jest realizowany.

 

Konsultacje z klientem są pierwszym etapem każdego projektu. Na konsultacje składa się mówienie dokładnej specyfikacji, funkcjonalności, działania, wyglądu ekranów/grafik, a także przedyskutowanie sposobu i etapów realizacji projektu.

 

Następnym krokiem jest przejście naszych programistów do działania i rozpoczęcie prac etapami.

Przygotowanie ekranów aplikacji wraz z grafikami, przygotowanie MVP* aplikacji wraz z najważniejszymi, ustalonymi w konsultacjach funkcjonalnościami. W następnych etapach programiści dodają pozostałe funkcjonalności, przeprowadzają testy, wprowadzają modyfikacje, poprawki, wdrażają aplikacje do sklepów oraz testują całość oprogramowania. Podczas prac nad oprogramowaniem utrzymujemy ciągły kontakt z klientem tak, aby zapewnić , jak największą satysfakcję klienta z produktu. Końcowym etapem jest podsumowanie oraz utrzymanie aplikacji.

 

Warto jednak pamiętać, że proces tworzenia aplikacji tak naprawdę nigdy się nie kończy, wraz z odbiorem oprogramowania przez użytkowników, mogą zostać wprowadzane zmiany, modyfikacje, poprawki zwiększające wydajność i komfort użytkowania, a także w każdym momencie istnieje możliwość rozwoju i rozbudowy oprogramowania.

 

*MVP to skrót od Minimum Viable Product, czyli produkt, który jest gotowy do wprowadzenia na rynek, lecz w jego minimalnym wydaniu. Wystarczająco określony, aby pokazać klientowi jego wartość, a programistom dać wgląd czy dany produkt spełnia wstępne oczekiwania i potrzeby.

Nie ma takiej potrzeby, przed przystąpieniem do prac i jakichkolwiek konsultacji oferujemy naszym klientom podpisanie umowy o poufności (NDA). Umowa  zostaje zawarta pomiędzy naszą firmą a klientem i zobowiązuje do wymiany poufnych materiałów, wiedzy i pomysłów z zastrzeżeniem dalszego ich rozpowszechniania. Gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa i poufności danych.

Niestety nasza firma nie zajmuje się wykonywaniem grafik do tworzonego oprogramowania, współpracujemy jednak z profesjonalnym zespołem graficznym, który wykonuje nasze projekty zgodnie z wizją klienta.

 

Oczywiście istnieje także możliwość skorzystania z gotowych szablonów graficznych, stworzenia grafiki samemu lub zorganizowania swojego zespołu, lub studia graficznego, z którym podejmiemy współpracę.

Oczywiście, każde stworzone przez nas oprogramowanie otrzymuje roczną gwarancję, w ramach której, rozwiązujemy problemy związane z działaniem oprogramowania, poprawiamy wszelkie błędy, a także wprowadzamy drobne poprawki mające na celu usprawnienie efektywności i działania oprogramowania.

Wdrażanie Oprogramowania

Koszt wdrożenia ze względu na brak stałego cennika jest każdorazowo uzgadniany bezpośrednio z klientem i partnerem danego oprogramowania.

 

Cena zależna jest ilości użytkowników/stanowisk, ilości potrzebnych szkoleń a także dodatkowych czynności programistycznych, związanych z jak najlepszym dostosowaniem oprogramowania do potrzeb klienta.

Czas trwania tego procesu zależy od rodzaju wybranego oprogramowania, ilości użytkowników/stanowisk pracy, infrastruktury sprzętowej oraz czasu potrzebnego na dopasowanie oprogramowania do poszczególnych potrzeb firmy. 

 

Przybliżony czas jesteśmy w stanie określić podczas naszej pierwszej konsultacji,

W większości przypadków, producent nie zajmuję się bezpośrednim wdrażaniem swoich produktów.

Wdrożenia i sprzedaż produktów jest realizowana poprzez zweryfikowanych i zaufanych partnerów, jednym z takich partnerów jest nasza firma.

Każdy z partnerów zobowiązany jest do ukończenia kursów, zdobycia certyfikatów a także odbyciu szkoleń zewnętrznych zwiększających kompetencje i wiedzę z zakresu wdrażania oprogramowania.

Partnerzy są także weryfikowani przez producenta co pozwala na zwiększenie jakości świadczonych usług.

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z działaniem oprogramowania, dzięki zastosowaniu pracy zdalnej, pomagamy najszybciej jak to możliwe rozwiązać Twoje problemy. Nie musisz kontaktować się bezpośrednio z producentem oprogramowania, lecz z nami, co sprawia że pomoc w przypadku problemów przychodzi natychmiastowo.

Obsługa Informatyczna

Na urządzeniu klienta i specjalisty T2T SYSTEM jest wyświetlany ten sam obraz, dzięki czemu serwisant ma dostęp do zasobów IT klienta. 

Nasz specjalista, działania może rozpocząć wyłącznie za wcześniejszą wiedzą i zgodą ze strony klienta. W trakcie pracy zdalnej udziela wszelkich wskazówek oraz instrukcji. Poprzez pomoc zdalną może również zdiagnozować problem wymagający wizyty u klienta.

Pomoc zdalna i samo połączenie może być nawiązane jedynie na żądanie użytkownika. Użytkownik cały czas widzi na swoim ekranie wszystkie
czynności wykonywane przez naszego specjalistę. W każdej chwili może również przerwać połączenie. Dodatkowo w celu zwiększenia bezpieczeństwa połączenie to jest szyfrowane.

Staramy się, aby zgłoszenia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Wszystkie zgłoszenia zostają przydzielane do odpowiedniego działu w firmie i realizowane przez odpowiedzialnych za to specjalistów. W przypadku zgłoszenia, które nie może czekać, nasi specjaliści na prośbę klienta i pilność zgłoszenia, realizują je niezwłocznie.

Tak, oczywiście na ile to tylko możliwe staramy się pomóc naszym klientom zdalnie, lecz nasi specjaliści przyjadą na miejsce w razie takiej potrzeby.

Jako firma świadczymy usługi dla firm i instytucji, lecz w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów skontaktuj się z nami, a z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi? Napisz email.