T2T System

Posted 6 months ago

T2T

Administrator sieci komputerowych

OPIS STANOWISKA:

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów z siecią komputerową.
  • Zarządzanie i zabezpieczanie środowisk Windows Server.
  • Administracja systemami komputerowymi.
  • Tworzenie dokumentacji stanowisk komputerowych.
  • Konfiguracja przełączników i przełączników trasujących.
  • Reagowanie na indywidualnie zgłaszane problemy przez użytkowników.
  • Naprawy sprzętu komputerowego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Chęć do nieustannego rozwoju.
  • Umiejętność samoorganizacji oraz samodzielnej pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Windows Server.
  • Podstawowe wiadomości na temat sieci komputerowych.
  • Podstawowa znajomość pakietu biurowego Microsoft Office.
  • Sumienne i dokładne wykonywanie zleconych prac.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne technik informatyk.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnych obowiązkach.
  • Podstawowa znajomość konfiguracji przełączników zarządzalnych.
  • Znajomość i umiejętności w używaniu elektronarzędzi.
  • Umiejętność naprawy komputerów stacjonarnych i przenośnych.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy.
  • Pomoc w zdobywaniu wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: joanna.urban@t2t-system.com